Ügyvédi irodánk IV. vagy V. éves joghallgató gyakornokot keres

Szerettettel látunk a csapatban ha még a diploma megszerzése előtt szeretnél képzett ügyvédek mellett szakmát tanulni és tökéletes ügyvédjelöltté válni.

Követelmények a jogi gyakornokkal szemben:

  • jó tanulmányi eredmény
  • stabil angol nyelvtudás
  • számítógépes készségek.
  • szakmai igényesség
  • szabatos fogalmazókészség
  • alaposság, precizitás.

A jogi gyakornok feladatai:

  • az ügyvédi munka teljeskörű, érdemi támogatása
  • beadványok szerkesztése,
  • ügyfélkommunikáció
  • akták feldolgozása és összefoglalók készítése
  • minden egyéb irodai feladat

Előnyt jelent a jogi gyakornok kiválasztásánál:

  • TDK-ás tevékenység
  • perbeszéd versenyeken való részvétel
  • szakmai aktivitás, korábbi publikálás
  • francia nyelvtudás

Hogyan jelentkezhetsz a gyakornoki állásra?

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel tudsz jelentkezni Dr. Bátki Pál ügyvédnél a batki@batki.info email címen.

Munkadíj a gyakornok számára

Mi természetesen adunk fizetést a nálunk dolgozó gyakornoknak, méghozzá legálisan. Azt vedd számításba, hogy ez az egyetemi diákmunka, tehát ebből családot fenntartani valószínűleg nem lehet. De ha hasznos munkát végzel, akkor azt honoráljuk.

Hogyan szerezhetsz több információt az irodáról?

Az irodáról több információt szerezhetsz ha az ezen a weboldalon vagy az www.ugyvedbatki.hu oldalon található cikkeket elolvasod. Dr. Bátki Pál ügyédről a Jogi Fórumon megjelent interjúban olvashatsz többet.

Az iroda rangos képzőhely, részt vesz a Budapesti Ügyvédi Kamara Principális Klub elnevezésű mentorprogramjában, ahogy arról a facebook hírfolyamban is beszámoltnk. Ez része az ügyvédjelöltek kötelező képzésének, és 16 budapesti ügyvéd került kiválasztásra, hogy gyakorlati tapasztalatokat adjanak át az ügyvéddé válni szándékozók számára.

Kérdése van?

Keressen bátran.